Zaznacz stronę
programy Insert

Firma Insert sprzedała ponad 500 tys. licencji na swoje programy, wspierając tym samym ponad ćwierć miliona przedsiębiorstw. Jest nie kwestionowanym liderem na naszym rynku.  Bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa i konkurencyjne ceny to niepodważalne atuty systemów Insertu – najpopularniejszych w Polsce programów dla małych i średnich firm.

Dodatkowe informacje i cennik

Program Small Business

Small Business to program do kompleksowej obsługi małych i średnich firm. Raporty, księgowość, współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych.

Symplex tworzy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii. Modułowa konstrukcja programu pozwala na dopasowanie możliwości programu do potrzeb klienta.

Dodatkowe informacje i cennik

PPHU Bona Marek Grochala kasy fiskalne serwis Głogów 67-200 Głogów ul. Elektryczna 2 obok Veronika Alicja i Centrum BHP Best czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 do 15.30 tel: 76 72 73 190, E-mail: Wyślij wiadomość

PPHU Bona Marek Grochala kasy fiskalne serwis Polkowice 59-100 Polkowice ul. Sztygarska 17 znajdziecie nas w wieżowcu obok Straży Miejskiej i Zielonego Rynku czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 tel: 76 847 43 87, E-mail: Wyślij wiadomość